1 września 2021 roku – rozpoczęcie roku szkolnego
Rozpoczynamy kolejny rok szkolny. Mamy nadzieję, że będzie on bardziej tradycyjny niż poprzedni. Pani Dyrektor powitała dziś w murach szkoły dzieci, które rozpoczynają u nas przygotowanie do szkoły w oddziale przedszkolnym oraz te, które będą uczęszczały do klas pierwszych, ale także uczniów, którzy stworzą nowe oddziały na poziomie klas szóstych i siódmych dwujęzycznych. Uczniowie spotkali się także ze swoimi wychowawcami w klasach. Od jutra z nowym, powakacyjnym zapałem rozpoczynamy zajęcia.
Na zdjęciach uczniowie na sali gimnastycznej.






































