2 czerwca 2026 roku – program „Zdrowo i sportowo” w świetlicy
Podczas zajęć programu „Zdrowo i sportowo” uczniowie z grupy świetlicowej klasy 1b wykonali ćwiczenia ruchowe. Oglądali prezentację „Zdrowo i kolorowo”, śpiewali piosenkę „Witaminki”. Przygotowali również i jedli pyszny poczęstunek ze świeżych i zdrowych owoców.
Na zdjęciach uczniowie w trakcie zajęć.















