23 kwietnia 2026 roku – Dzień Książki i Praw Autorskich w naszych bibliotekach
Dziś świętujemy Dzień Książki i Praw Autorskich.
Nasi uczniowie przekraczając progi biblioteki wkraczają do innego świata, świata magii, przygody i przyjaźni. Tu odpoczywają, czytają, zdobywają wiedzę. Dziś tak jak co dzień odwiedziło nas kilkadziesiąt osób chcących spędzić przerwę wśród książek. Są tacy, którzy przychodzą właściwie codziennie i przez wiele przerw po kolei. Inni wpadają rzadziej. Nie wszyscy kochają czytanie. Niektórzy po prostu lubią atmosferę naszych bibliotek. Cieszymy się z tego i zawsze czekamy z propozycją ciekawej lektury.
A dziś w budynku A uczniowie mogli obejrzeć wystawę książek o książkach i wydawcach oraz tych tematycznie związanych z książkami. Mogli też zobaczyć „Literczaki”, czyli ożywione literki, prace uczniów z grupy świetlicowej klasy 3b wykonane na zajęciach w bibliotece.
Na zdjęciach uczniowie w bibliotekach, wystawka i prace uczniów.



















