29 maja 2026 roku – jesteśmy śródmiejskimi mistrzami w ringo!

Dnia 29 maja w Szkole Podstawowej Nr 32 odbyły się zawody śródmiejskich szkół w ringo. Mistrzem dzielnicy Śródmieście została nasza szkoła, pierwszy raz w naszej sportowej historii. Tym samym awansowała do warszawskiego finału.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie, doping i wzajemne wsparcie🙂
Skład drużyny: Kajetan F., Bartek Ś., Tomek R-S., Ania P. i Ula N. z 8d, Jadzia K. z 8e.

Jesteście the best! 💪

 

 

Na zdjęciach nasi uczniowie podczas zawodów.

 

Przejdź do treści