14 maja 2026 roku – kolejny dzień na Węgrzech

Kolejny dzień mobilności na Węgrzech rozpoczęliśmy od pracy w szkole nad naszym projektem. Kończyliśmy nagrywać sceny oraz montować filmy, które jutro zaprezentujemy podczas uroczystego zakończenia projektu. Po południu pojechaliśmy pociągiem do Budapesztu, gdzie zwiedziliśmy ważne miejsca, takie jak Baszta Rybacka i Pałac Sándora. Następnie udaliśmy się na wycieczkę z przewodnikiem po szpitalu w Muzeum Rock Nuclear Bunker. Wszyscy byli zachwyceni, a po godzinnym zwiedzaniu pojechaliśmy metrem do Westend City Centre, gdzie mieliśmy półtorej godziny na własne przyjemności, takie jak jedzenie czy zakupy. Po zwiedzeniu centrum handlowego wróciliśmy do Vác. Resztę dnia spędziliśmy z naszymi partnerami i ich rodzinami.

 

Na zdjęciach uczniowie w trakcie zwiedzania.

Przejdź do treści