26 marca 2026 roku – klasa 4a wypieka pizzę

26 marca (czwartek) klasa 4a uczestniczyła w warsztatach wypieku pizzy. Każdy uczeń przygotowywał swoją  pizzę i ją dekorował.
Po wypieczeniu odbyła się konsumpcja naszych dzieł kulinarnych. Każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział w warsztatach.
Klasową wycieczkę zakończyliśmy spacerem i zabawą w Parku  Żeromskiego. Było smakowicie i wesoło!

Na zdjęciach uczniowie podczas warsztatów.

 

Przejdź do treści