AktualnościNowy ŚwiatOgłoszeniaProjekty

Czekamy na Wasze zgłoszenia do projektu teatralnego (budynek A)

TEATR ANGIELSKI (budynek A)
Już jesteśmy po pierwszym castingu, lecz brakuje nam aktorów.
Jeśli byłeś chory lub nie słyszałeś o tym projekcie, zapraszamy do udziału : Musical Lion King (w całości po angielsku). Jeśli czujesz, że scena to Twoje powołanie… chcesz spełnić się w roli aktora, tancerza, chórzysty lub scenografa, to zapraszamy do naszego projektu.
Szukamy osób recytujących, śpiewających, tańczących. Jeśli wolisz mówić, ale jeszcze zbierasz siły, by wystąpić przed publicznością potrzebujemy też ; Inspicjentów
Dla tych którzy czują, że budowanie to ich domena, zapraszamy do pomocy przy budowie dekoracji. Musimy wykonać:
— Stroje
— Makeup’y
Dlatego dla każdego z Was znajdzie się miejsce w naszej grupie.
Zapraszamy!
Zgłoszenia prosimy wysyłać do wychowawczyni klasy 6a p. Małgorzaty Jakubowskiej w Librusie
CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE !!!

Na zdjęciach uczniowie podczas castingu.