Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościKonkursyNowy ŚwiatOgłoszeniaSmolnaŚwietlicaŻycie szkoły

Konkurs „ALE BOMBKA!”

Rada Rodziców wraz ze świetlicą ma przyjemność zaprosić do udziału konkursie „ALE BOMBKA!” – to już 2 edycja, która w tym roku odbędzie się na nieco nowych zasadach!

W zeszłym roku Wasze bombki zdobiły choinkę w holu głównym szkoły.

W tym roku taka forma prezentacji prac nie jest możliwa, dlatego podobnie jak Święto Dyni, konkurs odbędzie się on-line w 3 kategoriach wiekowych: klasy 0-3 i 4-6 i 7-8.

 

Do 17 grudnia czekamy na zdjęcia  bombek Waszych dzieci, które możecie wysyłać na adres kierowniczki świetlicy pani Pauliny Kowalczyk: p.kowalczyk@sp211.edu.pl lub Rady Rodziców: rada.rodziców.sp211@gmail.com

 

WAŻNE INFORMACJE dotyczące przesyłania zdjęć:

1. Zdjęcie powinno mieć dobrą rozdzielczość  (min 5-7 MB jeśli na telefonie).
2. Zdjęcie powinno być podpisane w nazwie zdjęcia – imię i nazwisko ucznia oraz klasa – zdjęcia niepodpisane nie będą niestety brały udziału w konkursie.
3. Zgłoszenia zdjęć do 17 grudnia do końca dnia.
4. Email zgłoszeniowy – p.kowalczyk@sp211.edu.pl lub rada.rodziców.sp211@gmail.com
5. Przesłanie zdjęcia jest równoznaczne ze zgodą rodzica lub opiekuna prawnego na udział dziecka w konkursie i publikację przesłanego zdjęcia.

 

18 grudnia  na Funpagu szkoły na Facebooku, stronie internetowej szkoły oraz FB Rady Rodziców zostaną umieszczone 3 galerie zdjęć konkursowych bombek w poszczególnych kategoriach wiekowych.

W dniach 18-20 grudnia uczniowie będą mogli głosować na bombki w galeriach.

21 grudnia podamy zwycięzców konkursu!

Skip to content