Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatOgłoszeniaProjektySmolna

Nowe wyzwania w ramach projektu Erasmus+ „Where the wild things are”

Zapraszamy wszystkich uczniów do wykonania kolejnych zadań – wyzwań w ramach projektu Erasmus+ „Where the wild things are”. Zadanie nr 1 polega na wyjściu na spacer i pozbieraniu naturalnych materiałów tj. gałązek, kamyków, piórek, szyszek itp. do wykonania ozdób choinkowych. Zadanie nr 2 polega na wykonaniu z surowców wtórnych np. plastikowa butelka, stara doniczka, puszka itp. karmnika dla ptaszków na zimę i zawieszenia/postawienia go na balkonie lub w przydomowym ogródku. Zdjęcia z wykonanych prac proszę przesłać na adres mailowy: ao.jangielski.sp211@gmail.com
Na zdjęcia czekam do końca stycznia 2021r.
Życzę świetnej zabawy.
Na zdjęciach przykładowe inspiracje.
Skip to content