Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatOgłoszeniaSmolna

Order Dobroci – 14 edycja, czekamy na zgłoszenia

Zapraszamy wszystkich dorosłych, którzy pragną nagrodzić dzieci, do wzięcia udziału w 14 edycji konkursu ORDER DOBROCI. Wystarczy napisać rekomendację, w której w kilku zdaniach należy uzasadnić Państwa wybór. Szukamy uczniów, którzy są cierpliwi, dobrzy, pomagają rówieśnikom, wzorowo pełnią funkcje społeczne, działają jako wolontariusze, z szacunkiem odnoszą się do innych. Rekomendacje wysyłamy poprzez Librusa na adresy koordynatorów (Joanna Masal, Hanna Grądzik) w dniach 9 – 20 maja 2022r.
Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się poniżej.
Zachęcamy Państwa do udziału w konkursie.

Regulamin: Order_Dobroci-regulamin2022

 

Skip to content