Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościKonkursyOsiągnięciaWydarzeniaŻycie szkoły

Osiągnięcia w roku szkolnym 2005/2006

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY Kangur

Dyplom kategorii Bardzo dobry:

Jerzy Baczyński – uczeń klasy 6a
Sebastian Daroch – uczeń klasy 4a
Paweł Żurakowski – uczeń klasy 6a

Dyplom kategorii Wyróżniony:
Jan Brzostowski – uczeń klasy 3a
Krzysztof Brzostowski – uczeń klasy 5a
Zofia Chołoniewska – uczennica klasy 4b
Thomas Fitzgibbon – uczeń klasy 6c
Mateusz Garbuś – uczeń klasy 6b
Aleksander Kaczmarek – uczeń klasy 6a
Natalia Makarewicz – uczennica klasy 6b
My Nguyen Tra – uczennica klasy 6b
Tomasz Paleski – uczeń klasy 6a
Ryszard Poklewski-Koziełł – uczeń klasy 3a
Kacper Sajecki – uczeń klasy 4b
Anna Waszczuk – uczennica klasy 5a
Daniel Wójcikiewicz – uczeń klasy 6c

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW w SZACHACH 2006

III miejsce (brązowy medal):
Michał Janczarski – uczeń klasy 6a

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Alfik matematyczny

Nagroda II stopnia:
Ryszard Poklewski-Koziełł – uczeń klasy 3a

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Olimpus matematyczny

Laureat II miejsca:
Thomas Fitzgibbon – uczeń klasy 6c

OGÓLNOPOLSKI KONKURS Albus matematyczny

Dyplom laureata:
Thomas Fitzgibbon – uczeń klasy 6c

Dyplom kategorii wyróżniony:
Jerzy Baczyński – uczeń klasy 6a
Mateusz Garbuś – uczeń klasy 6b
Michał Janczarski – uczeń klasy 6a
Natalia Makarewicz – uczennica klasy 6b
My Nguyen Tra – uczennica klasy 6b
Tomasz Paleski – uczeń klasy 6a
Paweł Żurakowski – uczeń klasy 6a

II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Internetowa Liga zadaniowa

Laureaci I miejsca:
Hanna Kranas – uczennica klasy 6a
My Nguyen Tra – uczennica klasy 6b
Paweł Żurakowski – uczeń klasy 6a

Laureaci II miejsca:
Jerzy Baczyński – uczeń klasy 6a
Natalia Makarewicz – uczennica klasy 6b

Wyróżnienia:
Aneta Bugalska – uczennica klasy 6a
Katarzyna Giedyk – uczennica klasy 6a
Thomas Fitzgibbon – uczeń klasy 6c

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY EKO-PLANETA

Laureaci:
Krzysztof Goliński – uczeń klasy 5b
Tomasz Fitzgibbon – uczeń klasy 6c
Paweł Żurakowski – uczeń klasy 6a
Tomasz Paleski – uczeń klasy 6a
Dominik Milewski – uczeń klasy 6a
Wioletta Marciniak – uczennica klasy 5a
Ewelina Śledziewska – uczennica klasy 6c
Anna Waszczuk – uczennica klasy 5a
Magdalena Sobieska – uczennica klasy 6c
Bartłomiej Sztanka – uczeń klasy 5a
Katarzyna Bochowicz – uczennica klasy 6c
Marta Zajbt – uczennica klasy 5a

XII Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Dbam o piękno mego domu – Ziemi 2006

Wyróżnienie w kategorii grupowych inicjatyw na rzecz przyrody:
Łukasz Bartoszek – uczeń klasy 5a
Mirella Bielecka – uczennica klasy 5a
Edyta Bugajska – uczennica klasy 5a
Patryk Kalwas – uczeń klasy 5a
Sylwia Młodkowska – uczennica klasy 5a
Zuzanna Noukra – uczennica klasy 5a
Karolina Sergiel – uczennica klasy 5a
Bartek Sztanka – uczeń klasy 5a
Klaudia Taraszewska – uczennica klasy 5a
Mikołaj Wałęski – uczeń klasy 5a

Wyróżnienie za indywidualną pracę plastyczną:
Sylwia Królak – uczennica klasy 4c

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych

Finalista:
Jerzy Baczyński – uczeń klasy 6a

MAZOWIECKI KONKURS INFORMATYCZNY miniLOGIA 04

Finaliści:
Krzysztof Brzostowski – uczeń klasy 5a
Marcin Kula – uczeń klasy 6a
Tomasz Paleski – uczeń klasy 6a

XIII KONKURS MATEMATYCZNY TORUS

Laureat z wyróżnieniem:
Jerzy Baczyński – uczeń klasy 6a

Drużynowe Mistrzostwa Mazowsza Szkół Podstawowych w szachach

I miejsce, drużyna w składzie:

Michał Janczarski – uczeń klasy 6a
Katarzyna Więcławska – uczennica klasy 6a
Bartosz Sztanka – uczeń klasy 5a
Krzysztof Brzostowski – uczeń klasy 5a

V Warszawski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej ASTERIADA

Wyróżnienie dla Teatru Niespodzianka za spektakl Noc w drukarni

WARSZAWSKI KONKURS MATEMATYCZNY MERIDIAN

Dyplom kategorii Celujący:
Paweł Żurakowski – uczeń klasy 6a (laureat III miejsca)
Jerzy Baczyński – uczeń klasy 6a
Thomas Fitzgibbon – uczeń klasy 6c

Dyplom kategorii Bardzo dobry:
Natalia Makarewicz – uczennica klasy 6b

Dyplom kategorii Dobry:
My Nguyen Tra – uczennica klasy 6b
Tomasz Paleski – uczeń klasy 6a

MIĘDZYDZIELNICOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY dla szkół podstawowych

I miejsce
Krzysztof Brzostowski – uczeń klasy 5a

Wyróżnienie
My Nguyen Tra – uczennica klasy 6b

Międzyszkolny konkurs przyrodniczy Wędrujemy po ojczystej ziemi dla klas I – III

II miejsce
Wiktoria Sławińska – uczennica klasy 1a

III miejsce i II miejsce w kategorii laureat publiczności
Daria Kaźmierczak – uczennica klasy 1b

Międzyszkolny konkurs przyrodniczy Wędrujemy po ojczystej ziemi dla klas IV – VI

II miejsce w kategorii laureat publiczności
Magdalena Sobieska – uczennica klasy 6c

Śródmiejskie zawody Od zabawy do sportu

III miejsce, drużyna w składzie:

Ola Sobczak – uczennica klasy 2a
Weronika Śledziewska – uczennica klasy 2a
Mateusz Wójcik – uczeń klasy 2a
Adam Odrzywolski – uczeń klasy 2a
Laura Cytling – uczennica klasy 3b
Dominika Zahorańska – uczennica klasy 3b
Bartek Janisiewicz – uczeń klasy 3b
Jaś Brzostowski – uczeń klasy 3a
Ania Kudelska – uczennica klasy 4b
Patrycja Zdziebłowska – uczennica klasy 4b
Sebastian Daroch – uczeń klasy 4a
Peter Sienkiewicz – uczeń klasy 4c

Turniej piłki nożnej o puchar Burmistrza Dzielnicy Ochota

III miejsce, drużyna w składzie:

Damian Bartoszek – uczeń klasy 3a
Bartek Janisiewicz – uczeń klasy 3b
Krzyś Janiszewski – uczeń klasy 3b
Kuba Koziński – uczeń klasy 3b
Igor Majek – uczeń klasy 3b
Sebastian Pazio – uczeń klasy 3b
Mariusz Pióro – uczeń klasy 3b
Jaś Brzostowski – uczeń klasy 3a

Damian Bartoszek zdobył tytuł wicemistrza Króla strzelców.

NAGRODA DYREKTORA za wyniki w nauce

Klasa czwarta:
Patrycja Ździebłowska – uczennica klasy 4b

Klasa piąta:
Marcin Kumor – uczeń klasy 5b

Klasa szósta:
Try My Nguyen – uczennica klasy 6b
Natalia Makarewicz – uczennica klasy 6b

NAJLEPSZA KLASA w szkole

Klasa 6a – średnia 4,7

Skip to content