AktualnościNowy ŚwiatOgłoszeniaSmolna

XX edycja KONKURSU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ

„Dzieci – książęta uczuć, poeci, myśliciele”

Wszystkich uczniów naszej szkoły zachęcamy do wzięcia udziału w XX edycji konkursu twórczości dziecięcej „Dzieci – książęta uczuć, poeci, myśliciele”, którego nadrzędnym celem jest upowszechnianie myśli Janusza Korczaka na temat praw dziecka.

W tym roku szkolnym czekamy na prace pod hasłem „Człowiek wrażliwy na piękno kwiatu, motyla, pejzażu, miałby być obojętny na piękno człowieka?” Janusz Korczak.

Uczniowie klas 1-3 mogą wziąć udział w konkursie plastycznym.

Uczniowie klas 4-6 oraz 7-8 (z podziałem na kategorie wiekowe) mogą zmierzyć się w konkursie plastycznym, literackim i multimedialnym.

Szczegóły dotyczące wymagań konkursowych znajdują się w regulaminie na stronie szkoły.

Konkurs trwa od 20 marca do 28 kwietnia 2023 roku.

Zachęcamy do udziału!!!

2023-regulamin-konkurs_tworczosci_dzieciecej