Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatRada RodzicówWydarzenia

1 czerwca 2023 roku – przedstawienie dla klas 1 – 4 z okazji Dnia Dziecka

Dzień Dziecka rozpoczęliśmy w budynku A od niezwykłego przedstawienia, które powstało z inicjatywy i pod kierunkiem Pani Dyrektor. Uczniowie klas 1 – 4 obejrzeli „Baśń o Dwunastu Miesiącach”. Aktorami występującymi w przedstawieniu byli nasi nauczyciele i rodzice uczniów. W narratora wcieliła się Pani Dyrektor. Dwie uczennice z klasy 5c ubarwiły przedstawienie tańcem. Po spektaklu aktorzy zaśpiewali piosenkę „Kolorowe dzieci”.

Reakcja uczniów pozwala nam sądzić, że był to bardzo udany prezent!

Na zdjęciach nauczyciele w roli aktorów w trakcie przedstawienia.

Skip to content