Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatŻycie szkoły

1 grudnia 2023 roku – wizyta przedszkolaków

W piątek mieliśmy gości z zerówki Przedszkola nr 36 „Odkrywcy Nowego Świata ” w Warszawie. Pani vicedyrektor Małgorzata Rećko powitała dzieci i zaprosiła do zwiedzenia szkoły. Przyszli uczniowie mieli możliwość posiedzieć w ławce i poczuć się jak na prawdziwej lekcji. Przedszkolaki odwiedziły uczniów klasy 1b. Dzieci przedstawiły się i zaśpiewały sobie nawzajem. Następnie zerówkowicze udali się na zwiedzanie szkoły. Miłym zaskoczeniem dla nich było spotkanie w szkolnych ławkach swoich przedszkolnych kolegów i koleżanek, którzy już zostali uczniami.

Zerówkowicze byli pod ogromnym wrażeniem szkoły, sali gimnastycznej i stołówki. Mamy nadzieję, że powitamy ich w przyszłym roku na rozpoczęciu roku szkolnego. Zapraszamy do nas!!!

 

 

Na zdjęciach przedszkolaki podczas wizyty w szkole.

Skip to content