Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościBibliotekaNowy ŚwiatSmolnaŻycie szkoły

1 października 2021 roku – Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszych bibliotekach

Kto tabliczkę mnożenia zna, dobre stopnie zawsze ma!
Poczęstuj się Tabliczką…
1 października przypada Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji zaprosiłyśmy uczniów do wspólnej zabawy w obu naszych bibliotekach. Chętni mogli sprawdzić swoją znajomość mnożenia. Każdy uczestnik, który dobrze wypełnił tabelkę dostał słodki upominek (wśród młodszych uczniów z budynku A dopuszczaliśmy pewną granicę błędu). Uczniowie wykazali się dobrą znajomością mnożenia i dopytywali o kolejną możliwość sprawdzenia swojej wiedzy w podobnych zabawach. A ponieważ przed nami Miesiąc Bibliotek Szkolnych, obiecujemy, że niebawem zaprosimy wszystkich od udziału w nowych, ciekawych bibliotecznych wydarzeniach.

Na zdjęciach uczniowie z budynku A i B biorący udział w zabawie bibliotek.

 

Skip to content