Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościSmolnaŻycie szkoły

10 listopada 2022 roku – obchody Święta Niepodległości w budynku B

11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości. Jest to ważny dzień w życiu każdego Polaka.
Już kilka dni wcześniej na szkolnych korytarzach zaczęły się pojawiać okolicznościowe wystawy i biało-czerwone symbole. Dnia 10 listopada o godzinie 11:11 w ramach ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu” wspólnie zaśpiewaliśmy ”Mazurka Dąbrowskiego”. Następnie obejrzeliśmy film edukacyjny przygotowany przez Muzeum Historii Polski pt. „Przystanek Niepodległość”.
Pamiętajmy o wszystkich, którzy oddali życie za wolność naszego kraju.
🇵🇱 Niech żyje Polska! 🇵🇱

Na zdjęciach uczniowie w Dniu Niepodległości oraz dekoracje szkolne.
Skip to content