Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatŻycie szkoły

10 maja 2022 roku – 6b w Teatrze Capitol

W dniu 10 maja 2022 r. klasa 6b wraz z wychowawcą udała się na spektakl „Dreams” do Teatru Capitol w Warszawie. Z wielką przyjemnością uczniowie obejrzeli musical, będący nowym projektem twórców i aktorów poprzedniego przedstawienia „Friends”. „Dreams ” to pełna emocji opowieść o relacjach – rodzica i dziecka, nauczyciela i ucznia. To musical o młodych ludziach, mających swoje marzenia, cele i plany na przyszłość.

Następnym punktem było spotkanie z aktorami i prelekcja z osobami z SOS wioski dziecięce na temat marzeń , poczucia własnej wartości i samoakceptacji wśród młodzieży.

Na zdjęciach uczniowie w trakcie i po przedstawieniu.
Skip to content