10 maja 2026 roku – wymiana z Węgrami w ramach projektu Erasmus+ Sharing Memories

Rozpoczęlismy wymianę z Węgrami w ramach projektu Erasmus+ Sharing Memories. 🇵🇱🇭🇺✨
Po przylocie do Budapesztu przejechaliśmy do Vac, gdzie czekały na nas rodziny. Pierwszy dzień spędziliśmy wspólnie z naszymi partnerami. Czekały na nas różne atrakcje: zwiedzanie, Budapesztu, wycieczka do Wyszechradu czy spacer nad Dunajem.

Przed nami tydzień warsztatów, spotkań i niezapomnianych wspomnień! 💙

 

Na zdjęciach widoki Budapesztu oraz uczniowie w trakcie zwiedzania.

Przejdź do treści