10 maja 2026 roku – wymiana z Węgrami w ramach projektu Erasmus+ Sharing Memories
Rozpoczęlismy wymianę z Węgrami w ramach projektu Erasmus+ Sharing Memories. 


Po przylocie do Budapesztu przejechaliśmy do Vac, gdzie czekały na nas rodziny. Pierwszy dzień spędziliśmy wspólnie z naszymi partnerami. Czekały na nas różne atrakcje: zwiedzanie, Budapesztu, wycieczka do Wyszechradu czy spacer nad Dunajem.
Przed nami tydzień warsztatów, spotkań i niezapomnianych wspomnień! ![]()
Na zdjęciach widoki Budapesztu oraz uczniowie w trakcie zwiedzania.
















