10 października 2025 roku – wymiana długoterminowa
Minął już pierwszy tydzień pobytu naszych gości z Francji w naszej szkole. Amandine, Margaux, Hugo i Elliot spędzą w Polsce dwa miesiące. Będą chodzić do naszej szkoły, zwiedzać Polskę i poznawać nasza kulturę. Wspaniałego pobytu!
Na zdjęciach uczniowie, którzy przybyli do nas w ramach wymiany długoterminowej.

















