11 maja 2026 roku – „Czytam bo…” Zajęcia biblioteczne z grupą świetlicową klasy 3b

Uczniowie z grupy świetlicowej klasy 3b uczestniczyli w zajęciach bibliotecznych nawiązujących do obchodzonego w tej chwili „Tygodnia Bibliotek” i jego hasła przewodniego: „Biblioteka. Otwierasz. Odkrywasz.”. W trakcie dyskusji dzielili się swoimi przemyśleniami a  następnie wypisali, dlaczego czytają oraz jakie są ich ulubione książki. Swoje odpowiedzi zamieścili na wspólnej tablicy bibliotecznej. Przy okazji zajęć mieli też okazję obejrzeć wystawę pt. „Książki naszych kolegów”.

Na zdjęciach uczniowie w trakcie zajęć.

 

Przejdź do treści