12 października 2021 roku – klasa 2b w Planetarium

Klasa 2b wybrała się do Planetarium a przy okazji odwiedziła Warszawską Syrenkę 😉

Na zdjęciach uczniowie w Planetarium i przy pomniku Syrenki warszawskiej.

Przejdź do treści