Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatWydarzenia

12 października 2023 roku – Dzień Edukacji Narodowej w budynku A

Dnia 12 października w budynku A świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Najpierw uczniowie klas 2 i 3 rysowali portret ulubionego nauczyciela, klasy 4 i 5 wykonywały projekt Szkoła moich marzeń. Potem prowadzący zajęcia czytali uczniom opowiadanie przybliżające życie i twórczość patrona szkoły. Zdobytą wiedzę społeczność szkolna wykorzystała rozwiązując test na temat Janusza Korczaka. Kolejnym punktem było oglądanie filmów ukazujących szkoły w różnych częściach świata. Zakończeniem uroczystości był montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów klas 4a.

 

 

Na zdjęciach uczniowie podczas montażu słowno-muzycznego.

Skip to content