Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatŻycie szkoły

13 – 24 lutego 2023 roku – „Zima w mieście 2023” w naszej szkole

Podczas akcji „Zima w mieście 2023” w Sp 211 organizowane były każdego dnia atrakcyjne zajęcia, wycieczki, warsztaty o charakterze: edukacyjnym, poznawczym, profilaktycznym, rozrywkowym i sportowym. Ponadto uczestnicy „Zimy w mieście” brali udział w konkursach, olimpiadach i zajęciach tematycznych zaplanowanych dla danej grupy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia plastyczne i taneczne oraz rozmaite zajęcia sportowe. Każdego dnia poruszane były kwestie bezpieczeństwa podczas ferii, ale i podczas zajęć w placówce i poza nią, w środkach komunikacji miejskiej jak również podczas pieszych wycieczek. W czasie „Zimy w mieście” było bezpiecznie, towarzysko, wesoło i smacznie 🙂

 

Na zdjęciach uczestnicy akcji podczas zajęć.

Skip to content