13 maja 2026 roku – klasa 2b w teatrze
Uczniowie klasy 2b wybrali się dziś do Teatru Rampa na spektakl „Pippi”. To bardzo kolorowe przedstawienie zachwyciło wszystkich. Niektórym udało się nawet przybić piątkę z aktorami, którzy występowali na scenie
Wszyscy wrócili do szkoły bardzo zadowoleni.
Na zdjęciach uczniowie w trakcie wizyty w teatrze.
















