Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatSmolnaWydarzenia

14 kwietnia 2023 roku – GALA FINAŁOWA 2023 KONKURSÓW WERS, TEA I MATL

Finał konkursu wraz z rozdaniem dyplomów miał miejsce 14 kwietnia 2023 r. w SP nr 211 w Warszawie, na którym gościliśmy laureatów oraz ich rodziców i nauczycieli.
Gościem specjalnym naszej uroczystości był Burmistrz Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, pan Aleksander Ferens.
Podczas finału rozdane zostały dyplomy I, II i III miejsca laureatom trzech międzyszkolnych konkursów organizowanych przez naszą szkołę – Konkursu poezji i teatru WERS, Konkursu języka angielskiego TEA oraz Konkursu matematycznego MATL.
Nauczyciele przygotowujący naszych laureatów otrzymali dyplomy z podziękowaniami. Uroczystość została wzbogacona występami laureatów I miejsca konkursu WERS w kategorii teatr oraz poezja w języku angielskim, francuskim, hiszpańskim, ukraińskim i niemieckim.
Serdecznie gratulujemy laureatom i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursów w przyszłym roku szkolnym!

Na zdjęciach uczestnicy gali finałowej.

 

Skip to content