Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościSmolnaŻycie szkoły

14 października 2021 roku – „Dobry nauczyciel uczy, świetny inspiruje”…

„Dobry nauczyciel uczy, świetny inspiruje”… 🙂
Te słowa są szczególnie ważne w Dniu Edukacji Narodowej.

Klub piłkarski Legia Warszawa zorganizował konkurs polegający na opisaniu miejsca lub osoby, która ma wpływ na rozwój i kultywowanie społeczności Legii. Jeden z gimnazjalnych absolwentów naszej szkoły postanowił opisać swojego nauczyciela – pana Sebastiana Tasakowskiego. Swoją pracą Kuba wygrał konkurs a w nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca panowie otrzymali legijne koszulki i wzięli udział w sesji zdjęciowej. Gratulujemy! 🙂 ⚽

Na zdjęciu Kuba i Sebastian Tasakowski z otrzymanymi koszulkami.

Skip to content