15 grudnia 2022 roku – recital Tosi
Ale my mamy uzdolnionych uczniów!
Uczennica Antonina Czajka z klasy 7c wprowadziła nas w atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia występując w bibliotece z recitalem skrzypcowym złożonym z pięknych kolęd. Razem z Tosią występowały koleżanki z jej klasy śpiewając kolędy i piosenki o tematyce świątecznej. Bibliotekę wypełniała muzyka i radosny, podniosły nastrój.
Jeżeli ktoś z Was chce zaprezentować swoje umiejętności, zapraszamy!!!













