Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatSmolnaŻycie szkoły

15 lipca 2022 roku – kursy językowe dla nauczycieli

W ramach projektu Erasmus plus „Nowoczesna szkoła w nowoczesnym świecie” rozpoczęły się wyjazdy nauczycieli na kursy językowe. Od 2 lipca jedna osoba przebywa w Liverpoolu na intensywnym dwutygodniowym kursie języka angielskiego. Zajęcia odbywają się w grupach wielonarodowościowych, każdego dnia od poniedziałku do piątku lekcje rozpoczynają się o 8:15 a kończą o 13:00. Podczas warsztatów nauczyciel poznaje nie tylko język i gramatykę ale również kulturę kraju. Lektorzy prowadzą zajęcia w formie kreatywnych gier i zabaw rozwijających słownictwo. A popołudniami zwiedza i poznaje historię tego pięknego miasta.
Na zdjęciach zajęcia w Liverpool.

Skip to content