Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatSmolnaWydarzenia

15 maja 2020 roku – #KidsGallerywKoronie211 (nauczanie zdalne)

15 maja Święto Polskiej Plastyki i Muzyki

Plastyka i muzyka towarzyszą człowiekowi od dawna zarówno w pracy, jak i zabawie, od najmłodszych lat do późnej starości. Muzyka i sztuka wizualna tak głęboko wsiąkły w naszą codzienność, że obcowanie z nimi stało się prawie niezauważalne. Obchodzone Święto Polskiej Muzyki i Plastyki jest okazją, by zastanowić się nad rolą, jaką odgrywają w naszym życiu.

Święto uczcimy prezentując prace plastyczne wykonane przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem pani plastyk Joanny Jaworskiej Nizioł – kustosza galerii.
Zapraszamy 🎨🎨🎨
#KidsGallerywKoronie211

Skip to content