AktualnościNowy ŚwiatSmolnaWolontariatŻycie szkoły

16 grudnia 2021 roku – loteria rzeczy różnych

Dziś w naszej szkole odbyła się loteria rzeczy różnych. To był cudowny dzień❤ Z 352 zebranych przedmiotów przeznaczonych na loterię zostało tylko 12. Zebraliśmy 1258zł, co pozwoli na zakup kolejnych aż 50 podręczników dla dzieci w Afryce (Fundacja Dzieci Afryki). Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom z obu budynków za udział w tej akcji.
Uśmiech na Waszych twarzach to chyba znak, że trzeba będzie to powtórzyć 😍 Podziękowania kierujemy również do wszystkich osób, które przeznaczyły przeróżne rzeczy na loterię bo bez Was by się nie udało. I na koniec dziękujemy uczniom z klasy 7f i 8e za pomoc w przygotowaniach i prowadzeniu loterii❤️ RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!!!

Na zdjęciach uczniowie podczas loterii.