Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościProjektySmolnaWspółpracaŻycie szkoły

17 listopada 2021 roku – trzeci dzień w Bordeaux (Francja)

Trzeci dzień pobytu we Francji w ramach projektu Erasmus plus Let’s share our small worlds był pełen wrażeń. Przez pierwszą połowę pracowaliśmy nad idealną klasą, a resztę dnia spędziliśmy na wycieczce do Arcachon. Dowiedzieliśmy się tam, jak hoduje się ostrygi oraz mieliśmy okazję ich spróbować. Następnie uczestniczyliśmy w grze miejskiej, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć najpiękniejsze miejsca w Arcachon. Na koniec pojechaliśmy na najwyższą wydmę w Europie. Wieczór spędziliśmy z naszymi Erasmusowymi rodzinami.

Na zdjęciach uczniowie podczas pobytu we francuskiej szkole oraz w trakcie zwiedzania.

Skip to content