Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościKonkursyNowy ŚwiatOsiągnięciaWydarzeniaŻycie szkoły

17 września 2019 roku – zawody w biegach przełajowych

Odbyły się zawody o Mistrzostwo Dzielnicy Śródmieście  w Indywidualnych Biegach Przełajowych dla uczniów z rocznika 2008. Reprezentacja naszej szkoły liczyła 5 dziewczynek i 6 chłopców z klas piątych i szóstych.
W kategorii chłopców, na 1000 m startowało 55 uczniów. Dawid Lenarczyk z klasy 6b zajął V miejsce z czasem 3.43 min. VIII miejsce zajął Konstanty Widy-Wirski, klasa 5d, z czasem 3.52 min. W środkowej stawce uplasowali się jeszcze Hugo Votocek (klasa 5a) XXVI miejsce z czasem 4.16 i Kamil Świątek (klasa 5c) XXVIII miejsce z czasem 4.18 min.
Dzielnicę Śródmieście w Warszawskich biegach Przełajowych będzie reprezentował Dawid Lenarczyk.

Gratulujemy!

Skip to content