18 marca 2026 roku – wiosenna Warszawa

Motywem przewodnim naszych zajęć świetlicowych w tym tygodniu jest wiosenna Warszawa.

Uczniowie klasy 2c kolorowali piękne pejzaże stolicy.

Na zdjęciach uczniowie i wykonane przez nich prace.

Przejdź do treści