Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatWolontariatŻycie szkoły

2 czerwca 2023 roku – przekazanie zebranych nakrętek

W dniu 02.06.23 przekazaliśmy 400 kg plastikowych nakrętek podopiecznym Żoliborskiego Stowarzyszenia Dom Rodzina Człowiek. Nakrętki zostaną sprzedane, a pieniądze uzyskane z ich sprzedaży będą przeznaczone na zakup sprzętu ułatwiającego życie osobom niepełnosprawnym. Przy tej okazji odwiedziła nas osobiście prezes fundacji Pani Zofia Korzeniecka – Podrucka, która od wielu lat pomaga ludziom potrzebującym pomocy. W podziękowaniu za zaangażowanie naszej szkoły w zbiórkę nakrętek wręczyła nam pamiątkowy dyplom i wielką torbę smacznych ciasteczek.

 

Na zdjęciach uczniowie w trakcie przekazania nakrętek.

Skip to content