Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatProjektyŻycie szkoły

20 grudnia 2022 roku – projekt na języku angielskim

Tuż przed świętami, 12 oraz 19 i 20 grudnia na lekcjach języka angielskiego uczniowie klasy 4B pod opieką pana Piotra Olszewskiego i pani Anastazji Kononowicz wykonywali projekt pt. „Two Calendar Christmas” o zwyczajach Bożonarodzeniowych w krajach prawosławnych. Uczniowie losowali kraj, a następnie wykonywali plakat, na którym rysowali coś świątecznego oraz opisywali wybrane tradycje świąteczne, czy potrawy w danym kraju. Była to okazja do poszerzenia swojej wiedzy, a także umiejętności językowych. Wszyscy dobrze się bawili, a przy tym słuchali świątecznych piosenek po angielsku 🎄😊

Podobne zadanie, choć z możliwością wyboru kraju wykonali obecni przed świętami uczniowie klasy 4C z grupy pana Piotra.

Na zdjęciach uczniowie podczas realizacji projektu.

Skip to content