21 listopada 2025 roku – kończymy wizytę we Francji

Niestety piątek był ostatnim dniem wymiany w ramach projektu Erasmus plus Game-Based Learning 🇫🇷🤝🇵🇱
Zaczęliśmy od tworzenia kuleczek do bubble tea w szkolnej pracowni chemicznej, a potem w pobliskim domu kultury przygotowaliśmy tradycyjny francuski deser cannelé. Część grupy działała w kuchni, a pozostali integrowali się podczas gier i zabaw 🎲
Po lunchu przyszedł czas na pożegnania, a następnie wybraliśmy się na niezwykłą wystawę „Ocean – An Immersion into the Underwater World” w Bassins des Lumières. Imponujące wizualizacje podwodnego świata, raf koralowych i morskich stworzeń zrobiły na nas ogromne wrażenie 🌊✨
Czas wracać do Polski ✈️
Na zdjęciu uczniowie podczas zajęć i przed wylotem na lotnisku.
Przejdź do treści