W czwartek przed całą społecznością budynku A wystąpili finaliści konkursu Mam Talent. Oglądaliśmy grę na instrumentach, taniec, popisy wokalne i gimnastyczne oraz recytację wiersza. Całości przyglądało się także jury, któremu przewodniczyła Pani Dyrektor.