Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościSmolnaŻycie szkoły

22 czerwca 2021 roku – wycieczka klasy 8g

Dnia 22 czerwca klasa 8g wraz z wychowawcą i drugim opiekunem udała się na ostatnią wspólną wycieczkę szkolną. Celem wyjazdu było zwiedzanie Ogrodu Botanicznego w Powsinie, krótki spacer po Parku Kultury oraz piknik na Kępie Zawadowskiej. Podczas zwiedzania ogrodu podziwialiśmy bogatą kolekcję drzew, krzewów oraz roślin tropikalnych i subtropikalnych znajdujących się w specjalnych szklarniach. Następnie udaliśmy się do strefy poświęconej florze gór polskich wraz ze specjalnie przygotowanym szlakiem górskim, co pozwoliło nam choć przez chwilę poczuć się jak w Tatrach. Ostatnim punktem wycieczki była urokliwa plaża na Kępie Zawadowskiej, gdzie spędziliśmy miło czas. Szkoda, że to nasza ostatnia wyprawa w tym składzie.Skip to content