Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatŻycie szkoły

22 kwietnia 2022 roku – Dzień Patrona w budynku A połączony z cykliczną akcją DZIECI DZIECIOM

Dnia 22 kwietnia obchodziliśmy w budynku A naszej szkoły DZIEŃ PATRONA połączony z cykliczną akcją DZIECI DZIECIOM pod hasłem : „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. Najpierw uczniowie wraz z nauczycielami obejrzeli film przybliżający postać i działalność Janusza Korczaka. Jego projekcja była wstępem do dyskusji o prawach dziecka. Następnie wszyscy uczniowie wykorzystując dowolne techniki plastyczne wykonywali prace pod tytułem „Mam prawo do uśmiechu”🙂 Działalności artystycznej towarzyszyły w tle piosenki o tematyce dziecięcej. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Na zdjęciach uczniowie w trakcie wykonywania prac plastycznych.

Skip to content