Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatŻycie szkoły

22 kwietnia 2024 roku – Dzieci – dzieciom

W poniedziałek 22 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Dzieci – dzieciom.

Tym razem zaprosiliśmy uczniów do zabawy z postaciami znanymi z bajek. Zadaniem dzieci podzielonych na grupy było stworzenie plakatu reklamowego, z odpowiedzią na pytanie: GDZIE MOGĄ PRACOWAĆ BOHATEROWIE BAJEK?
– Kot w butach
– Czerwony Kapturek
– Calineczka
– Kubuś Puchatek
– Pan Kleks
– Dziewczynka z zapałkami

Uczniowie wybierali jednego bohatera i zastanawiali się gdzie może pracować albo jaką mógłby założyć firmę / biznes. Do jakiego zawodu może mieć predyspozycje? Swoje propozycje przedstawili na plakatach.

Na zdjęciach uczniowie podczas wykonywania plakatów.

 

Skip to content