Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatŻycie szkoły

22 maja 2024 roku – klasa 4b w skansenie w Sierpcu

Uczniowie klasy 4b odwiedzili skansen w Sierpcu i uczestniczyli w zajęciach pt. „Gry i zabawy naszych dziadków”. Zabawy bardzo uczniów zaciekawiły. Niektórym nawet udało się nauczyć chodzić na szczudłach, inni, próbowali sił w skokach przez sznur, czy w siłowaniu. Tego dani uczniowie obejrzeli też wnętrza chat i malownicze obejścia, gdzie towarzyszyły im zwierzęta gospodarskie, w większości oswojone.
Pogoda i humory dopisywały uczniom cały dzień. Na zakończenie pobytu upiekli kiełbaski i z żalem wrócili do Warszawy.

 

 

Na zdjęciach uczniowie podczas wycieczki oraz chaty i zwierzęta w skansenie.

 

Skip to content