AktualnościNowy ŚwiatSmolnaŻycie szkoły

22 marca 2023 roku – lekcja WF z mistrzem

22 marca 2023 roku odbyły się dwie lekcje wychowania fizycznego z mistrzem świata w piłce siatkowej panem Pawłem Zagumnym. Jedynym polskim siatkarzem który grał na czterech turniejach olimpijskich (1996, 2004, 2008 i 2012).
Lekcje odbyły się w klasach 5b i 7d.
Zajęcia zawierały bardzo atrakcyjne i wszechstronnie rozwijające ćwiczenia z piłkami siatkowymi.
Jesteśmy wszyscy zachwyceni, że mogliśmy dostąpić zaszczytu spędzenia czasu z tak fantastycznym mistrzem sportu.

Z Pawłem Zagumnym spotkamy się ponownie w dniu 21.04 na turnieju piłki siatkowej gdzie nasi uczniowie zmierzą się z rówieśnikami z innych warszawskich szkół podstawowych!

Na zdjęciach uczniowie podczas lekcji z mistrzem.