24 czerwca 2022 roku – zakończenie roku szkolnego klas ósmych

Dzisiaj pożegnaliśmy ósmoklasistów podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego. Cieszymy się, że byli naszymi uczniami, gratulujemy wyników i życzymy fantastycznych wakacji i dalszych sukcesów w nowych szkołach ponadpodstawowych.

 

Na zdjęciach uczniowie podczas zakończenia roku szkolnego.

 

Przejdź do treści