Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościBibliotekaNowy ŚwiatSmolnaWolontariatŻycie szkoły

24 listopada 2023 roku – biblioteczny Dzień Misia, finał zbiórki maskotek

Jestem sobie mały MIŚ, czy odnajdziesz mnie dziś?

W piątek świętowaliśmy przypadający w tym, roku w sobotę, Międzynarodowy Dzień Misia.  Z tej okazji uczniowie poszukiwali misiów na naszych bibliotecznych regałach z książkami. Na znalazców zgub czekały upominki.

Także z okazji jutrzejszego święta na początku listopada ogłosiłyśmy zbiórkę maskotek, które chcemy przekazać do szpitala dziecięcego przy ulicy Kopernika. Dla pacjentów oddziału szpitalnego potrzebowałyśmy 80 maskotek. Zbiórka przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Zebrałyśmy prawie 200 pluszaków! Uda nam się obdarować nie tylko małych pacjentów. Reszta zostanie przekazana innym dzieciom, które nie mają szans na świąteczne podarunki od bliskich.
Dziękujemy za Wasze dary, daliście pluszakom nowy dom!

 

 

 

 

 

Na zdjęciach uczniowie podczas poszukiwań, oraz zebrane maskotki.

 

Skip to content