Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatŻycie szkoły

24 maja 2022 roku – uczniowie w stadninie koni Pociecha

24.05.2022r. klasa 1a wybrała się na wycieczkę do stadniny koni Pociecha. Uczniowie mieli możliwość przeżyć wspaniałą lekcję przyrody. Podczas wycieczki dzieci, oprócz wspólnej integracji, poznały jak należy opiekować się zwierzętami takimi jak konie i alpaki, mogły same nakarmić i przytulic zwierzaki. Wysłuchały ciekawych wiadomości dotyczących hodowli tych zwierząt, oprócz tego mogły same dosiąść konia i nawiązać z nim więź. Na koniec wycieczki odbyło się wspólne ognisko i zabawa na placu zabaw na terenie stadniny.

Oprócz klasy 1a w wycieczce uczestniczyli uczniowie klasy 3a i dzieci z oddziału przedszkolnego.

Na zdjęciach uczniowie klasy 1a podczas wycieczki.

Skip to content