25 kwietnia 2025 roku – wyniki świetlicowego konkursu rodzinnego: „Najpiękniejsza palma wielkanocna”
Wyniki świetlicowego konkursu rodzinnego: „Najpiękniejsza palma wielkanocna”:
I miejsce:
Ignacy Klukowski, klasa 2a
Jan Klukowski, klasa 3a
Klara Gontarewicz, klasa 3a
II miejsce:
Gabriel Grzelak, klasa 1b
Wioleta Samoraj, klasa 3a
III miejsce:
Julia Socha-Bator, klasa 1b
Aleksandra Winczewska, klasa 3a
Piotr Stefański, klasa 4b
Gratulujemy zwycięzcom!













