25 listopada 2019 roku – Dzień Pluszowego Misia na Smolnej

Dzień Pluszowego Misia już minął. To moje imieniny.
Święto było bardzo sympatyczne, a klasa 7e przygotowała przepyszne smakołyki – były babeczki, serniczki, galaretki, kruche ciasteczka. No tak, imieniny i po imieninach. Do zobaczenia w przyszły roku.
Miś

Przejdź do treści