Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatProjektySmolnaŻycie szkoły

25 lutego 2022 roku – trzeci dzień projektowy w klasach szóstych i siódmych

Trzeci dzień pracy metodą projektu w budynku B to dzień podsumowań. Najlepszy projekt z każdej klasy szóstej i siódmej został zaprezentowany na sali gimnastycznej. Dowiedzieliśmy się, co można zrobić, by nasza szkoła była bardziej eko, przemyśleliśmy nasze zwyczaje żywieniowe oraz zostaliśmy zaproszeni na wakacyjny wyjazd do różnych krajów nieeuropejskich.
Bardzo dziękujemy za chęci i zaangażowanie oraz trud jaki włożyli nasi uczniowie w ciągu tych trzech dni. Gratulujemy pomysłowości!

Oto efekty ich wspólnych działań projektowych. 🙂

Na zdjęciach uczniowie prezentujący swoje projekty.

Skip to content