Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatSmolnaŻycie szkoły

25 sierpnia 2022 roku – sierpniowe wyjazdy nauczycieli na kursy językowe i metodyczne

Sierpień to kolejny miesiąc wyjazdów nauczycielskich na kursy językowe i metodyczne w ramach akredytacji oraz projektu Erasmus plus „Nowoczesna szkoła w nowoczesnym świecie”. Tym razem 6 nauczycieli uczestniczyło w takich kursach, jak kurs językowy „Intensive English” w szkole Kaplan w Dublinie, Irlandia, oraz kursy metodyczne „Intelligent assessment and evaluation” w szkole Europass Academy w San Crirstobal de la Laguna, Hiszpania, „Stress Relief and Wellbeing Strategies for Teachers” w szkole Europass Academy w Pradze, Czechy oraz „21st Century Skills” w szkole NILE w Norwich, Wielka Brytania.

Zebrana wiedza posłuży do przygotowania zbioru pomysłów metodycznych do wykorzystania na lekcjach języka obcego oraz lekcji dwujęzycznych.

Na zdjęciach miejsca kursów nauczycieli oraz uczestnicy tych kursów.

Skip to content