Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi nr 211 im. Janusza Korczaka w Warszawie
AktualnościNowy ŚwiatWydarzenia

26 kwietnia 2026 roku – Święto Narodowe 3 Maja w klasach 4 – 5

 

 

Uczniowie klasy 5b i 4a wspólnie z nauczycielem historii, panią Alicją Wesołowską przygotowali uroczystość Święta Narodowego 3 Maja. Uroczystość poświęcona była uchwaleniu w Polsce, 3 maja 1791 roku pierwszej w Europie i drugiej na świecie Konstytucji.

Po części artystycznej Pani Dyrektor wręczyła nagrody przyznane w konkursie plastyczno – historycznym „Zostań Matejką naszych czasów”.  Nagrodzone prace można oglądać na wystawie przygotowanej w holu przed salą gimnastyczną.

 

Na zdjęciach uczniowie klas trzecich podczas występu oraz nagrodzone prace plastyczne.

 

Skip to content